fbpx

PradžiaD.U.K.

D.U.K.

Kas yra hostingas?
Hostingas – internetinės svetainės failų priegloba serveryje. Hostinge yra talpinami visi jūsų svetainę sudarantys failai t.y., kodas, nuotraukos ir pan., kad jie galėtų veikti internete. Be svetainės prieglobos (hostingo) jūsų svetainė negalės veikti ir nebus matoma.
Kiek kainuoja internetinės svetainės išlaikymas?
Internetinės svetainės išlaikymas metams mūsų serveriuose kainuoja nuo 71,99 (Eur.) iki 109,99 (Eur.) priklausomai nuo svetainės failų dydžio bei vartotojų srauto. Domeno metinė kaina yra 11,99 (Eur.). Svetainės išlaikymo ir jūsų domeno kaina skaičiuojama atskirai.
Kas yra domenas?
Tai yra jūsų internetinės svetainės adresas. Pvz.: www.jūsųpavadinimas.lt. Mūsų domeno adresas yra www.webis.lt. Tai yra jūsų svetainės IP kodas, su paslėptu pavadinimu. Nes dažniausiai svetainės IP adresai yra skaičių kombinacija, kuria sunku atsiminti, todėl lengviau atsiminti jūsų domeno vardas, kaip buvo pateikiama pavyzdyje.
Kaip vyksta domeno valdymas ir kiek tai kainuoja?
Domeną galite savarankiškai nusipirkti iš paslaugų tiekėjų, arba prieš užsakant svetainę pas mus, pateikti jums norimo domeno adresą, mes patikrinsime ar toks adresas yra laisvas, jei bus laisvas mes jį nupirksime ir metini mokesti pridėsime prie svetainės išlaikymo (hostingo) paslaugos sumos.
Kaip veikia internetinė svetainė?
Internetinės svetainės veikime yra svarbiausi trys dalykai: Svetainės kodas, IP adresas (domenas) ir serveris, prie kurio prijungtas jūsų svetainės kodas bei IP adresas. Nes svetainė yra tiesiog kodų rinkinys – kodais, apibūdina puslapio išdėstymą, formatą bei turinį jame. Hostingas (serveris) yra tiesiog prie interneto prijungtas kompiuteris, kuris gauna jūsų naršyklės atsiųstą tinklalapio užklausą. Naršyklė prijungia jūsų kompiuterį prie serverio per IP adresą. IP adresas gaunamas išverčiant jūsų domeno pavadinimą.

Vis dar turite klausimų?

Jei nerandate atsakymo į rūpintį klausimą, susisiekti su mumis. Mes jums atsakysime kaip įmanoma greičiau!