Palaikymo planai —

„Oranus“ siūlo visapusiškas svetainių priežiūros paslaugas, siekdami užtikrinti, kad Jūsų internetinė svetainė visada būtų atnaujinta, saugi ir veiktų nepriekaištingai. Mūsų patyrusių internetinių svetainių kūrėjų ir priežiūros specialistų komanda dirbs kartu su Jumis, kad Jūsų svetainė visuomet būtų atnaujinta, prižiūrėta bei saugi.

Naudodamiesi mūsų svetainės priežiūros paslaugomis, galite sutelkti dėmesį į savo verslo vystymą, o mes pasirūpinsime Jūsų svetainės priežiūros darbais. Siūlome lanksčius priežiūros paketus, kurie yra pritaikyti prie Jūsų konkrečių poreikių ir biudžeto, todėl galite pasirinkti jums tinkamiausią priežiūros lygį.

Internetinių svetainių priežiūros
paslaugos apima:

Svetainės apsauga

Rimtai žiūrime į svetainės saugą ir reguliariai tikriname Jūsų svetainę dėl pažeidžiamumų ir grėsmių. Taip pat nuolat atnaujiname Jūsų svetainės programinę įrangą su naujausiais saugos pataisymais ir atnaujinimais, kad apsaugotume ją nuo galimo įsilaužimo ar kenkėjiškų programų.

Turinio atnaujinimai

Prireikus atnaujinsime tekstą, vaizdus ir vaizdo įrašus, jog išlaikytume Jūsų internetinės svetainės turinį naują ir patrauklų lankytojams. Dirbsime su Jumis, siekiant užtikrinti, kad Jūsų svetainėje atspindėtu naujausi Jūsų produktai, teikiamos paslaugos ir akcijos lankytojams.

Našumo optimizavimas

Lėtai įkeliamos svetainės gali erzinti vartotojus ir taip pat pakenkti Jūsų internetinės svetainės reitingui paieškos sistemoje. Todėl optimizuosime Jūsų svetainės įkėlimo greitį, vaizdo dydžius ir kodą, kad užtikrintume, jog ji gerai veiktų visuose įrenginiuose ir naršyklėse.

Reguliarus atsarginių kopijų kūrimas

Internetinės svetainės gedimai ir duomenų praradimai gali būti pražūtingi bet kokiam verslui. Reguliariai kursime Jūsų svetainės failų ir duomenų bazių atsargines kopijas, siekdami užtikrinti, kad Jūsų duomenys būtų saugūs ir juos būtų galima lengvai atkurti iškilus problemoms.

Techninis palaikymas

Visada pasiruošę padėti Jums iškilus techninėms problemoms ar iškilus klausimams. Mūsų palaikymo komanda yra prieinama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad padėtų Jums nuo domeno vardo perkėlimo iki serverio klaidų šalinimo.

Pasirinkite Jums
Tinkamiausia Palaikymo Planą

Siūlome lanksčius svetainių priežiūros paketus, kuriuos galima pritaikyti pagal Jūsų konkrečius poreikius ir biudžetą. Nesvarbu, ar jums reikia pagrindinių saugos ir nuolatinio turinio atnaujinimo, ar pažangesnio našumo optimizavimo ir techninio palaikymo, mes Jums padėsime.

 

Simple

€69

/mėn

Ultra

€109

/mėn

Pro

€269

/mėn

Premium

Nuo   

€489

/mėn

Dažniausiai užduodami klausimai

Svetainės kūrimo laikas gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir konkrečių kliento reikalavimų. Tačiau paprastai siekiame, kad svetainės kūrimas būtų baigtas per 4–8 savaites, priklausomai nuo darbo apimties.

Taip, mes galime padėti Jums sukurti aukštos kokybės svetainės turinį, įskaitant tekstų rašymą, fotografiją ir vaizdo įrašų kūrimą. Dirbame su profesionalių turinio kūrėjų komanda, kuri gali padėti jums sukurti patrauklų, patrauklų turinį, atitinkantį Jūsų tikslinę auditoriją.

Svetainės kūrimo kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant projekto dydį ir sudėtingumą, reikalingas funkcijas ir funkcionalumą bei konkrečius kliento poreikius. Siūlome individualią kainodarą, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius ir biudžetą, todėl susisiekite su mumis dėl išsamesnės kainos.

Taip, mes teikiame nuolatines palaikymo ir priežiūros paslaugas, kad užtikrintume, jog Jūsų svetainė ir toliau veiktų sklandžiai ir efektyviai. Siūlome įvairias palaikymo parinktis, įskaitant palaikymą el. paštu ir telefonu, reguliarius atnaujinimus ir priežiūrą bei mokymo ir konsultavimo paslaugas.

Taip, mes siūlome svetainių prieglobos ir priežiūros paslaugas, kad Jūsų svetainė visada būtų atnaujinta ir veiktų sklandžiai. Teikiame nuolatinį techninį palaikymą, saugos naujinimus ir našumo stebėjimą, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai.

Mūsų svetainės kūrimo procesas paprastai apima šiuos veiksmus: pradinę konsultaciją, svetainės dizainą, svetainės kūrimą, testavimą ir kokybės užtikrinimą bei paleidimą. Viso proceso metu glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, siekdami užtikrinti, kad svetainė atitiktų konkrečius jų poreikius ir reikalavimus.

Mes siūlome platų svetainių kūrimo paslaugų spektrą, įskaitant svetainių kūrimą, kūrimą, prieglobą, priežiūrą ir atnaujinimus. Taip pat galime pasiūlyti optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) ir socialinių tinklų integravimą, kad pagerintume Jūsų svetainės matomumą ir pasiekiamumą.

Neradote Jums reikiamo atsakymo? Susisiekite su mumis dabar

Norite sukurti nuostabią internetinę svetainę?

Susisiekite su mumis šiandieną ir pakalbėkime apie Jūsų projekto įgyvendinimą!