Oranus

Partnerystės programa

Sveiki atvykę į Oranus partnerystės programą! Mes tikime „iš lūpų į lūpas“ galia ir vertiname, kad esate mūsų kompanijos augimo dalis. Nurodykite savo draugus, kolegas ar bet kurį pažįstamą, kuriam reikia aukščiausios klasės interneto svetainių kūrimo paslaugų, ir gaukite  50 EUR už kiekvieną potencialų klientą, kurį atvedate pas mums.

Tapk mūsų partneriu atlikęs vos 4 žingsnius

Pasidalinkite mūsų teikiamų paslaugų privalumais

Profesionalios paslaugos

Mūsų patyrusi kūrėjų komanda yra pasiryžusi teikti aukščiausios kokybės internetinių svetainių sprendimus. Didžiuojamės galėdami sukurti vizualiai stulbinančias, funkcionalias ir patogias svetaines, kurios palieka ilgalaikį įspūdį.

Patikimumas

Suprantame terminų svarbą. Galite pasikliauti, kad įgyvendinsime Jūsų projektus laiku, nepakenkiant kokybei. Mūsų įsipareigojimas užtikrinti patikimumą užtikrina sklandų ir be streso patirtį tiek klientams, tiek jų nukreiptiems ryšiams.

Konkurencinga kainodara

Mūsų įsipareigojimas teikti vertę apima ir mūsų kainas. Esame įsipareigoję teikti aukštos kokybės paslaugas kainomis, kurios yra ne tik sąžiningos, bet ir labai konkurencingos rinkoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne, nėra jokių apribojimų! Galite nurodyti tiek žmonių, kiek norite. Kuo sėkmingesni nukreipimai, tuo daugiau uždirbsite.

Kai užsiregistruosite, jūsų unikalus partnerystės kodas bus išsiųstas Jums el. paštu.

Rekomendacijos premijos apdorojamos mėnesio pabaigoje. Kai mokėjimas bus inicijuojamas, gausite pranešimą el. paštu.

Kol nurodytas klientas prisiregistruoja gauti mūsų internetinių svetainių kūrimo paslaugas, jūs turite teisę gauti atlygį už nukreipimą, neatsižvelgiant į konkretų projekto tipą ar apimtį.

Po sėkmingo persiuntimo automatiškai gausite unikalų nuolaidos kodą, kurį galėsite pritaikyti būsimoms paslaugoms su mumis.

Neradote Jums reikiamo atsakymo? Susisiekite su mumis