fbpx

PradžiaPaslaugosEl. Parduotuvių kūrimas

El. Parduotuvių kūrimas

Turime unikalią idėją

Jūsų el. parduotuvei!

Oranus kūrybos komanda visuomet pasiruošusi pasidalinti savo mintimis ir patirtimi, kas leidžia sukurti Jums profesionalų bei tvarų projektą.

Oranus - programinės įrangos kūrimas
Oranus - programinės įrangos kūrimas
Oranus - programinės įrangos kūrimas

Mes padėsime jums sukurti sėkmingą el. parduotuvę!

Idėjos analizė

Svarbiausia tiksliai suprasti kliento poreikius ir tinkamai įvertinti idėjas. Sudarome elektroninės parduotuvės vidinių puslapių struktūrą, detaliai aptariamas elektroninės parduotuvės funkcionalumas ir pageidautinos funkcijos.

Dizainas

Profesionaliai planuojame ir kuriame visą elektroninės parduotuvės dizainą. Atliekame vartotojų patirties (UX)  ir vartotojų sąsajos  (UI) tyrimą, kurias leis sukurti dizainą orientuotą į Jūsų tikslinį vartotoją.

Dizaino karpymas

Šiame etape sukurtas dizainas su atliktais UX/UI tyrimais, perkeliamas ir konvertuojamas į HTML kodą. Išnaudojant CSS stilistiką bei modernius karkasus, sukuriamas pirminės internetinės svetainės vizualas.

Programavimas

Programuojamos papildomos funkcijos, kurios reikalingos užtikrinti elektroninės parduotuvės funkcionalumą, saugumą bei prieinamumą internetinės svetainės savininkui. Prijungiamos atsiskaitymo sistemos, integruojami kurjerių paketai ir buhalterinės sistemos ir klientui pateikimas MVP variantas pirminiai apžiūrai. 

Oranus - programinės įrangos kūrimas

Testavimas ir STARTAS

Testuojame visas sistemos funkcijas, nustatome galimas kritines vietas bei jas pašaliname. Užbaigiame MVP pagal visus kliento poreikius bei pageidautinus pakeitimus ir leidžiame džiaugtis savo elektronine parduotuve, suteikdami jai laikiną priežiūrą ir palaikymą.

Naudojamos technologijos

Kokie privalumai verslui turint naują ir modernią el. parduotuvę?

Naujų klientų srautas

Paprasčiausias ir ekonomiškiausias būdas gauti ne tik  daugiau nuolatinių klientų bet ir ženkliai  padidinti pardavimus išnaudojant visus el. rinkodaros kanalus.

Įveikite konkurentus

El. parduotuvės kūrimas jūsų verslui parodo, kuo jūs skiriatės nuo įprastų įmonių. Kad ir kokie bendri būtų Jūsų produktai, el. prekybos svetainės suteikia galimybę išsiskirti iš konkurentų.

Gaukite tinkamus klientus

Naudodami el. prekybos svetainę, galite internete rasti klientų, kurie nori pirkti tik iš jūsų. Platesnės galimybės nukreipti tinkamą vartotojų srautą į Jūsų el. parduotuvę naudojant atitinkamus rinkodaros kanalus.

ORANUS

El. parduotuvių kūrimas

Siūlome įvairius internetinių svetainių kūrimo sprendimus įmonėms, turinčioms ribotą biudžetą ir galinčioms sau leisti profesionalius projektavimo darbus.

Startas E-Com

Elektroninė parduotuvė smulkiojo verslo prekybai

919 €

NUOLAIDA 15%

*NEMOKAMAS svetainės talpinimas 12 mėn.

* darbų atlikimas nuo 14 iki 35 darbo dienų

Bazinis E-Com

Elektroninė parduotuvė tvaraus verslo prekybai

*NEMOKAMAS svetainės talpinimas 12 mėn.

*NEMOKAMAS domenas 12 mėn.

* darbų atlikimas nuo 14 iki 35 darbo dienų

Auksinis

Profesionalus sprendimas reprezentuoti verslą

*NEMOKAMAS svetainės talpinimas 12 mėn.

*NEMOKAMAS domenas 12 mėn.

* darbų atlikimas nuo 14 iki 35 darbo dienų

Sukurkime Jūsų klientams patrauklia internetinę parduotuvę!