fbpx

PradžiaPaslaugosPrograminės įrangos dizainas

Programinės įrangos dizainas

Kodėl verta rinktis Oranus unikaliems UI / UX dizaino sprendimams?

Nesvarbu, ar planuojate kurti naujus programinės įrangos sprendimus, ar pertvarkyti bei modernizuoti esamus, vartotojo sąsajos dizainas ir vartotojo patirties dizainas yra būtini Jūsų klientams. Leiskite mūsų profesionaliems UI/UX dizaineriams sukurti išskirtinę klientų patirtį jūsų moderniame technologiniame sprendime.

Oranus - programinės įrangos kūrimas
Oranus - programinės įrangos kūrimas
Oranus - programinės įrangos kūrimas

Kodėl mes?

Į klientą orientuotas požiūris

Paprastai didelį dėmesį skiriame galutinių vartotojų poreikiams ir pageidavimams, siekdami savo klientams sukurti didesnę tikslinę auditoriją ir investicinę grąžą.

Efektyvi vartotojo sąveika su programa

„Oranus“ kuriame efektyviausią informacijos architektūrą ir atliekame tinkamumo naudoti testus, kurie leidžia vartotojui tinkamai sąveikauti su programine įranga.

Klientų aptarnavimas ir tinkamumo naudoti testavimas

Mūsų patyrę dizaino ekspertai užtikrina, kad programinė įranga įvairiuose įrenginiuose veiktų taip, kaip tikėtasi. Be to, mes naudojame testavimo procesą, kad nustatytų, ar vartotojo sąsajoje lengva naršyti.

Sutelkiame dėmesį į aukštos kokybės sprendimus

Kuriame aukščiausios klasės sprendimus ir visada analizuojame techninio įgyvendinimo, pritaikymo galimybes ir galimus apribojimus.

Mūsų teikiamos dizaino paslaugos

Išoriškai siūlome UI/UX dizaino paslaugų rinkinį, skirtą efektyvioms klientų išlaikymo strategijoms kurti ir padėti įmonėms sukurti tikrą, į klientą orientuotą produktą, skatinantį pasitikėjimą ir įsitraukimą siekiant užsibrėžtų įmonės tikslų. 

Gaukite NEMOKAMĄ konsultaciją dizaino klausimu!

Oranus - programinės įrangos kūrimas