Kontaktai —

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinius pasiūlymus!

  Darbo laikas

  Pr-Št 09:00 - 21:00h
  Sekmadienis - NEDIRBAME

  El. Paštas

  info@oranus.lt

  Vilnius / Kaunas

  Darbai vykdomi nuotoliniu būdu

  DUK —

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Svetainės kūrimo laiko tarpa gali skirtis priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir konkrečių kliento reikalavimų. Tačiau paprastai siekiame, kad svetainės kūrimas būtų baigtas per 4–8 savaites, priklausomai nuo darbo apimties.

  Taip, mes galime padėti Jums sukurti aukštos kokybės svetainės turinį, įskaitant tekstų rašymą, fotografiją ir vaizdo įrašų kūrimą. Dirbame su profesionalių turinio kūrėjų komanda, kuri gali padėti jums sukurti patrauklų, patrauklų turinį, atitinkantį Jūsų tikslinę auditoriją.

  Svetainės kūrimo kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant projekto dydį ir sudėtingumą, reikalingas funkcijas ir funkcionalumą bei konkrečius kliento poreikius. Siūlome individualią kainodarą, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius ir biudžetą, todėl susisiekite su mumis dėl išsamesnės kainos.

  Taip, mes teikiame nuolatines palaikymo ir priežiūros paslaugas, kad užtikrintume, jog Jūsų svetainė ir toliau veiktų sklandžiai ir efektyviai. Siūlome įvairias palaikymo parinktis, įskaitant palaikymą el. paštu ir telefonu, reguliarius atnaujinimus ir priežiūrą bei mokymo ir konsultavimo paslaugas.

  Taip, mes siūlome svetainių prieglobos ir priežiūros paslaugas, kad Jūsų svetainė visada būtų atnaujinta ir veiktų sklandžiai. Teikiame nuolatinį techninį palaikymą, saugos naujinimus ir našumo stebėjimą, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai.

  Mūsų svetainės kūrimo procesas paprastai apima šiuos veiksmus: pradinę konsultaciją, svetainės dizainą, svetainės kūrimą, testavimą ir kokybės užtikrinimą bei paleidimą. Viso proceso metu glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, siekdami užtikrinti, kad svetainė atitiktų konkrečius jų poreikius ir reikalavimus.

  Mes siūlome platų svetainių kūrimo paslaugų spektrą, įskaitant svetainių kūrimą, kūrimą, prieglobą, priežiūrą ir atnaujinimus. Taip pat galime pasiūlyti optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) ir socialinių tinklų integravimą, kad pagerintume Jūsų svetainės matomumą ir pasiekiamumą.